Sizi hayata bagliyoruz..

Müşteri Mutluluğu :

Müsteri Mutlulugu

Selen Kordon'un amacı hizmet vermekte olduğu müşterilerine sunduğu kusursuz, doğru ve uygun fiyat ve performansa sahip ürünlerini kaliteli hizmet anlayışı ve sorumluluk bilinciyle bütünleştirip sunmak, bu yolla kazandırmak ve kazanmaktır.Doğruluğu ve dürüstlüğü ile anılmak tarihinin her döneminde para kazanmaktan daha ağır basmıştır. Selen Kordon'un müşteri mutluluğu anlayışı tüm ürün ve hizmetleri için geçerlidir. Amacımız size farklı ve iyi hizmet vermektir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin sürekli değiştiği ve her zamankinden daha fazla önem kazandığı günümüzde, "Müşteri Mutluluğu" ilkesini en iyi şekilde temsil etmek için durmadan çalışıyoruz..

Selen Kordon Müşteri Kartı... Kredi kartı kullanma imkanı ve dilerseniz Kredi kartına taksitlendirme imkanı... Gününde ve eksiksiz termin... Dilerseniz piyano eşliğinde keyifli ve eğlenceli bir alışveriş yapma imkanı. Siz değerli müşterilerimizi mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız..

Kordon Dünyası

Burada flash animasyon var.

Günde 650.000 Metre Üretim
1.000.000 metre Stok
1.200 Ayrı Çesit
650 Ayrı Renk
8 Ülkeye IHRACAT
6.000 Müşteri

Selen Kordon, yaklaşık 1.000.000 metre stok malı, 1200 ayrı çeşit ve 650 renkten oluşan MAMÜL MAL ile müşterilerinin ihtiyaçlarını acil ve sorunsuz gidermelerine yardımcı olmaktadır.
Selen Kordon asla beyazdan boyanmış mallar üretmez. Orijinal renkli iplikten ürettiği ürünleriyle müşterilerine sorun yaşatmamayı %100 GARANTİ eder.

SELEN KORDON, yaklaşık 60 SENEDİR faaliyette bulunduğu bu mesleği uzman personeli ve her zaman doğruluk esası ile yurt içinde, Avrupa ülkelerinde de ihracatı ile Türkiye’de ilk olarak İTKİB tarafından takdir belgesiyle ödüllendirilmiş bir kuruluştur.

60 Senedir Devam etmekteyiz

Body bottom