Sizi hayata bagliyoruz..

Haberler

İstanbul Hazır Giyim Fuarından Görüntüler

Istanbul Hazır Giyim Fuarı Istanbul Hazır Giyim Fuarı
Istanbul Hazır Giyim Fuarı Istanbul Hazır Giyim Fuarı

MAKİNE PARKURUMUZA YENİLER EKLENDİ..

SAÇ ÖRGÜ KORDONLAR ARTIK ÜRETİMİMİZDE

Kumaştan kesilmiş biyelerinizi yada kordonlarınızı saç örgü yapmak için evlere dağıtmaya ellerde örmeye paydos.Otomatik saç örgü makinesi ile hep aynı düzende giden saç örgü biyeler veya kordonlar.Dilerseniz getirin kumaştan düzgün kesilmiş biyenizi biz sizin için üç biyeyi bir araya getirelim..
Detaylı bilgi ve numuneler için bizimle irtibata geçiniz..

KESİLMİŞ KORDONLAR ARTIK ÜRETİMİMİZDE

Belli belirsiz ölçülerde kordonları yerlere sererek, istediğiniz ölçülerde kesme derdi artık tarihe karıştı.Tüm polyester ve polipropilen kordonlarınızı, biyelerinizi istediğiniz ölçülerde kesip direk olarak kullanımınıza sunuyoruz.Detaylı bilgi ve numuneler için bizimle irtibata geçiniz..

SELEN KORDON FARKI İLE...BİR GÜN MUTLAKA SİZDE ANLAYACAKSINIZ.....DAHA İYİ HİZMET İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ......

ARTIK ÖDEME YAPMAK DAHA KOLAY

ZATEN KREDİ KARTI İLE TAHSİLAT YAPABİLİYORDUK.ZATEN BONUS CARD INIZA 6 TAKSİTE KADAR EŞİT ÖDEME İMKANI SUNUYORDUK.ZATEN ALIŞVERİŞLERİNİZDE EKSTRA BONUS PUAN KAZANIP, KULLANABİLİYORDUNUZ.ZATEN MEVCUT LİMİTİNİZE DOKUNMADAN DA ÖDEYEBİLİYORDUNUZ.İŞİ BİRAZ DAHA İLERİYE GÖTÜRDÜK.ARTIK GELMENİZE DE GEREK KALMADI. İSTERSENİZ MAİL ORDER SİSTEMİ İLE TALİMATINIZI VERİN.SİZ YORULMADAN BİZ HALLEDELİM.İSTERSENİZ ELEMANLARIMIZ MOBİL POS CİHAZI İLE GELSİN YERİNİZDE, YANINIZDA ÖDEMENİZİ YAPIN

 

SAÇ ÖRGÜ KORDONLAR ARTIK ÜRETİMİMİZDE

Istanbul Hazır Giyim Fuarı

KESİLMİŞ KORDONLAR ARTIK ÜRETİMİMİZDE

Istanbul Hazır Giyim Fuarı
Body bottom