Sizi hayata bagliyoruz..

Bunları Biliyormuydunuz? :

SELEN KORDON, sadece dar dokuma üretmekle kalmaz müşterilerinin bilinçli alış yapması için piyasada ki belli belirsiz terimler ile değil, dar dokuma ürünün 1 metre gramajını hesaplayarak kullanıcının imalat bütçesi doğrultusunda ihtiyacı olan ürünü almasını sağlar.

SELEN KORDON, ürettiği malların ambalaj şeklini çile veya makara olarak tüketiciye sunar. HER ÇİLE GERÇEK 100 metredir. Piyasada hiç kimsenin aldığı ürünün metrajını kontrol etmemesi tüketiciye yanlış alım yaptırmaktadır.

SELEN KORDON, asla beyazdan boyanmış mallar üretmez. Böylece kullanıcıyı orijinal renkli iplikten, açılması karışık olmayan kordonlar sunarak sorun yaşatmamayı %100 garanti eder.

SELEN KORDON, yaklaşık 1.000.000 metre stok malı, 1200 ayrı çeşit ve 650 renkten oluşan MAMÜL MAL ile müşterilerinin ihtiyaçlarını acil ve sorunsuz gidermelerine yardımcı olmaktadır.

SELEN KORDON, 17 ayrı çeşit makine parkuru ile günde 650.000 metre üretim yapmaktadır.

SELEN KORDON, termin problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla siparişlerini gününde ve eksiksiz teslim eder.

SELEN KORDON, tüm kalite belgelerine sahip, tam entegre olan FERMUAR fabrikasının İstanbul ana bayiliğini yürütmektedir.

SELEN KORDON, yaklaşık 60 SENEDİR faaliyette bulunduğu bu mesleği uzman personeli ve her zaman doğruluk esası ile yurt içinde, Avrupa ülkelerinde de ihracatı ile Türkiye’de ilk olarak İTKİB tarafından takdir belgesiyle ödüllendirilmiş bir kuruluştur.

60 Senedir Devam etmekteyiz

Body bottom